מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » בלוג » תנאי שימוש

תנאי שימוש

תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר אך מתייחסים לנשים וגברים כאחד.

הנך מתבקש לקרוא בעיון את תנאי השימוש באתר, שכן הם מהווים הסכם מחייב. תחילת השימוש באתר, צפיה בתכניו, שימוש במחשבונים ובטפסים, מעידה על הסכמתך לתנאים אלו. אם אינך מסכים לתנאי השימוש באופן חלקי או מלא, אינך רשאי לעשות שימוש באתר לכל מטרה שהיא.

השימוש במונחים “תוכן”,או “תכנים” כולל מידע מכל סוג, לרבות כל תוכן מילולי, חזותי, קולי, אור-קולי (audio-visual), או כל שילוב שלהם וכן עיצובם, עיבודם, עריכתם, הפצתם ודרך הצגתם, לרבות (אך לא רק): כל תמונה, צילום, איור, הנפשה (animation), תרשים, דמות, הדמיה, דגימה (sample), סרטון, קובץ קולי וקובץ מוסיקלי; כל תוכנה, קובץ, קוד מחשב, יישום, תסדיר (format), פרוטוקול, מאגר נתונים וממשק וכל תו, סימן, סמל וצלמית (icon) , ומחשבונים.

תנאי שימוש באתר

האתר הינו אתר תוכן ומידע בתחום המשכנתאות. כל הקיים באתר זה הנו מידע כללי בלבד, מומלץ לבחון את כל מקרה לגופו, בתשומת לב אישית . כל המידע הקיים באתר זה אינו בא לשנות כל דין או הוראה רשמית.

המשתמש מאשר לאתר להעביר לגופים מובילים מתחום מימון המשכנתאות – בנקים למשכנתאות, חברות ביטוח, חברות ייעוץ משכנתאות, משרדי עו"ד, מתווכים, שמאי מקרקעין וחברות אחרות (להלן "נותני שירות") את הפרטים אותם מסר הגולש באופן רצוני וזאת על מנת שנותני השירותים יוכלו לסייע בתהליך המשכנתא. מובהר בזאת כי האתר  אינו צד לכל הסכם שיחתם בין הגולש לנותני השירות ולא יהיה אחראי לטיב השירותים, מחירם והתאמתם לגולש ולצרכיו.

האינפורמציה המוצגת באתר הינה על בסיס ידע ומידע הקיים ונגיש לכלל הציבור בתחום המשכנתאות, הלוואות וכדומה. לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי מערכת האתר בגין אופי התכנים, אמיתותם (יתכן ובתחומים שונים המידע שמופיע באתר טרם עודכן). למשתמש לא תהיה כל טענה לגבי השירותים שמציע האתר, שברובם מבוססים על מתן אינפורמציה בתחום המשכנתאות וכן העברת פרטיהם של המעוניינים לגורמים צד שלישי בתחומי המשכנתאות (יועצים, בנקים, חברות ביטוח) לשם קבלת שירותים אלה.

המשתמש מסכים כי הוא בלבד ישא בכל אחריות וסיכון לכל נזק ו/או הפסד ישיר ו/או עקיף שייגרמו לו בגין השימוש באתר, לרבות צד שלישי, או שייגרמו כתוצאה מהסתמכות על התכנים באתר, מהשירותים המוצעים באתר או שיש אליהם גישה דרך האתר.

הנהלת האתר ו/או החברה שומרת על זכותה לשנות מעת לעת את מבנה השירותים שמציע האתר, תוכנם, מראם, היקפם וזמינותם, לרבות הסרה ו/או הוספה של קישורים, אשר נכללו באתר, וכל היבט אחר הכרוך בהם, כל זאת ללא הודעה מראש. 

רווחים-

אתר זה מייצר חלק מרווחיו באמצעות שיווק תוכניות שותפים ובזמן שהמידע הנכלל באתר זה משמש כמידע כללי בלבד, המטרה היא גם לקדם שיווק מוצרים מסויימים ושירותים אשר משלמים לנו עמלה עבור כל מכירה אשר נעשית באמצעות יחידים אשר עקבו אחר ההמלצות והקישורים שלנו.

כמו כן עושה האתר רווחים מהפניית פניות המשתמשים (שמילאו טפסים באתר) לבקשה לקבל סיוע בהשוואת משכנתאות, ייעוץ בנושאים שונים הקשורים למשכנתאות, קבלת הצעות למשכנתא וביטוח משכנתא.

בשעה שאנו עושים את כל המאמצים לשמור את המידע מעודכן ונכון, אין באפשרותנו לייצג ולספק אחריות בשום צורה, כתובה, מצולמת או בעל פה, בצורה משתמעת או מרומזת לגבי התוכן, הדיוק, האמינות, ההתאמה או הזמינות בהקשר לאתר או האינפורמציה, מוצרים, שירותים, או גרפים קשורים אשר כלולים באתר לכל מטרה. לכן, כל שימוש באינפורמציה כזו היא על אחריותך הבלעדית.

בשום צורה, אנו לא נהיה אחראים לכל הפסד או נזק הכלולים ללא הגבלה, ישירה ו/או אשר נובעת מאובדן או נזק, או כל אובדן או נזק כלשהו אשר יהיה כתוצאה מאובדן מידע, או רווחים אשר ינבעו כתוצאה משימוש באתר זה.

נעשה כל מאמץ כדי שהאתר יפעל בצורה חלקה, ויחד עם זאת, הנהלת האתר ו/או החברה אינה לוקחת שום אחריות שהאתר לא יפעל בצורה זמנית בגלל עניינים טכניים אשר אינם בשליטתנו.

האתר לא מתחייב כי השימוש באתר יהיה זמין בכל עת וללא טעויות או שכל פגם או ליקוי באתר או בשירות יתוקן.

שאלות, תגובות, או דיווחים על בעיות

info@משכנתא.org.il

קניין רוחני – הצגת תכנים מהאתר או הפצתם באתרים אחרים

הכתבות באתר זה מוגנות בזכויות יוצרים והבעלות עליהן הינה ברשות הנהלת האתר ו/או החברה.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות