מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » מיחזור משכנתא – מדריך מיחזור משכנתאות ללווה המתחיל

מיחזור משכנתא – מדריך מיחזור משכנתאות ללווה המתחיל

אם לקחתם משכנתא קרוב לוודאי שמתישהו תשמעו את המינוח מיחזור משכנתא. מהו בעצם מיחזור משכנתאות? מדובר למעשה בשיפור תנאי המשכנתא כך שתוכלו לסלק חלק מהמשכנתא הקיימת או אפילו את כולה, ובמקומה תוכלו להעמיד משכנתא חדשה בעלת תנאים משופרים יותר. אז במה כרוך התהליך ומה כדאי לכם לדעת לפני שתחליטו ללכת עליו? הנה כל הפרטים.

מדריך משכנתא – דברים שכדאי לדעת

אין ספק כי כשאתם לוקחים משכנתא אתם מתחייבים להלוואה הגדולה ביותר שאי פעם תבקשו מהבנק. המטרה שלכם ברורה והיא לרכוש עבורכם ועבור בני משפחתכם בית. לפני שהוא מאשר את קבלת המשכנתא הבנק עורך בדיקות מקיפות על מצבכם הכספי, כשהמטרה שלו היא להבטיח שתוכלו לעמוד בהתחייבות הגדולה שלקחתם על עצמכם וכי תוכלו לעמוד בתשלומים החודשיים למשך שנים רבות. יתרה מכך, כדי להבטיח את עצמו הבנק דורש מכם לרכוש במקביל פוליסת ביטוח חיים ופוליסה נוספת עבור ביטוח מבנה כשהמטרה כאן היא להבטיח את ההשקעה שלו ולדאוג לכך שתוכלו להחזיר את הכספים גם במקרה שבו חלילה אתם או בני זוגכם תלכו לעולמכם, או לחילופין שלנכס שלכם ייגרם נזק אשר עשוי לפגוע בערכו.

אלא שבחיים, כמו בחיים קורים לנו המון דברים לא צפויים. השינוי בנסיבות החיים ובעיקר השינוי במצבכם הכלכלי במהלך השנים יכול להביא אתכם לשקול מחדש את תנאי המשכנתא שביקשתם מהבנק ולהיכנס להליך של מיחזור משכנתא. אילו דברים אלו יכולים להיות? מצב שבו התקדמתם במקום העבודה או הצלחתם להרוויח יותר כסף, מה שאומר שתוכלו להגדיל את ההחזר הכספי. מאידך, ייתכן שכשרכשתם את הדירה הייתם רק זוג ועכשיו אתם משפחת בת כמה נפשות ולכן תחשיב ההוצאות החודשי שלכם אחר, ואתם זקוקים אם כן להורדת התשלום החודשי. אז במקום לשבת ולחרוק שיניים על השינוי שאתם חווים, יש אפשרות לשנות את פני הדברים.

מיחזור משכנתא – מהי הגישה שיש לנקוט בה

די ברור שהסעיף הראשון של מדריך משכנתא הוא להצטייד בקורט של אסרטיביות, כי אם לא תשאלו ותבררו יכול להיות של תדעו. הגורם השני החשוב ביותר עבורכם הוא הידע. בררו את כל מה שצריך לברר, ובהחלט מומלץ להשתמש בשירותיהם של יועצי משכנתאות מקצועיים שיוכלו לצייד אתכם בכל המידע הרלוונטי והמעודכן ביותר.

ולבסוף, גייסו את משאב הנכונות. מאחר ובעצם מדובר בהעמדת משכנתא חדשה במקומה של זו שהיתה קיימת עד כה עבורכם. הבינו שאתם מתכננים לשפר את תנאי המשכנתא ולהתאים אותם לנסיבות החיים החדשות שלכם

במה מועילים יועצי המשכנתאות

יועצי המשכנתאות שאתם פונים אליהם לצורך התהליך יכולים לסייע לכם מאוד. הם יכולים לפרש עבורכם את התנאים של המשכנתא החדשה, במידה ואלו אינם ברורים לכם, והם גם יכולים לזרז את התהליכים מול הבנק ואולי אף לסייע במצב בו תצטרכו לקיים משא ומתן מולו.

יועץ משכנתאות יכול להוות מדריך השוואת משכנתאות מעולה עבורכם, ולדאוג שתקבלו את כל המידע הנכון ושתבצעו את כל הפעולות המתאימות, גם כשאתם נעדרים כל רקע כלכלי. הוא גם יכול לפרש עבורכם מושגים מעורפלים כמו לוח שפיצר, גובה החזר חודשי או גובה הריבית וכדומה.

 

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות