מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » בלוג » מהי הדרך הממומלצת לקחת משכנתא?

מהי הדרך הממומלצת לקחת משכנתא?

אומנם זה נכון שהמילה משכנתא מלחיצה רבים מאתנו, אך בפועל, מגיע רגע בחיים שבו כולנו רוצים לקנות דירה. אנחנו רוצים להיות בעלי נכס ולא לדאוג יותר מהעובדה שבעל הדירה יכול לבקש מאתנו לעזוב תוך כמה חודשים. כמו כן, כולנו שואפים לדעת שהכסף שלנו מושקע במשהו שבסופו של דבר יניב לנו רווח, ולכן ברור מדוע, למרות הקשיים, רבים מאתנו לוקחים משכנתא לשלושים שנה. זה נשמע לכם מוכר? קיבלתם את ההחלטה לקנות דירה וכעת אתם תוהים כיצד תוכלו לעשות זאת בדרך הכי טובה שאפשר? אם כך, כדאי שתדעו: היום בתחום המשכנתאות יש לכם הרבה אפשרויות. לכן לא מומלץ להיכנס רק לבנק אחד שיכול לתת לכם משכנתא ומיד לחתום מולו. ההפך הוא הנכון, כי היום, ללא השוואת משכנתאות, זה לא באמת רציני לקחת הלוואה גדולה שכזו.

 

לאיזה פרמטרים כדאי להתייחס בהשוואה של משכנתאות?

 

בבואנו לדבר על השוואת משכנתאות, חשוב להבין שיש מספר נתונים שצריך להתייחס אליהם. למשל, איזה בנק יכול להציע לכם את ההלוואה? האם מדובר על פועלים משכנתאות או על אפשרויות אחרות של בנקים? בנוסף, חשוב לבדוק עוד שלל נתונים אחרים כמו: על פני כמה שנים ניתן לפרוס את ההלוואה, האם ההחזר יהיה צמוד למדד או לא ומה חושבים אנשים אחרים על אותו בנק שממנו אתם עומדים לקבל משכנתא? העניין הוא שהיום, כאשר אתם יכולים לקרוא חוות דעת וסקירות מקצועיות בנושא, יהיה לכם יותר קל להבין מהי הבחירה הנכונה לכם. מעבר לכל אלה, בין אם אתם פונים אל פועלים משכנתאות ובין אם הבחירה שלכם שונה, העניין חייב גם להיות גמיש. מצד אחד, זה נכון שאתם לוקחים היום הלוואה לשנים ארוכות ולכן הגמישות לא רלוונטית. מצד שני, היום יש אפשרות כמעט תמיד לעבור בין מסלולי משכנתאות שונים ולכן חשוב לברר שאתם בוחרים משכנתא שתאפשר לכם לשנות את המסלול שלה בעתיד.

 

האם כדאי להיעזר בשירותי ייעוץ מקצועיים?

 

התשובה היא בפירוש כן. לקחת משכנתא זה אומר לחתום על ההלוואה שתלווה אתכם לאורך שנים רבות. לכן, אם אתם יכולים לעשות את הדברים בצורה יותר מסודרת, מה טוב. כך תוכלו לדעת שאתם לא בוחרים מסלול שבסופו של דבר יגרום לכך שתשלמו ריבית מאוד גבוהה. אומנם זה נכון שעל שירותי ייעוץ משכנתאות תשלמו מחיר לא נמוך בדרך כלל, אך אין ספק שזה בדיוק מה שיגרום לכך שבעתיד תחסכו סכומים משמעותיים על ההלוואה הזאת. חשוב להבין שמשכנתא בימינו זו לא הלוואה שככה סתם חותמים עליה, כי צריך גם לעשות ביטוח משכנתא ובהחלט רצוי שתהיה לכם אפשרות לשנות את המסלול בעתיד. לכן אין ספק שאם תצאו לדרך הזאת עם היועצים הטובים ביותר, זה יעזור לכם לבחור את המשכנתא הנכונה למשפחה שלכם.

 

 

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות