מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » בלוג » לקנות בית או להמשיך לשכור ?

לקנות בית או להמשיך לשכור ?

לקנות בית או להמשיך לשכור ?

כל אחד ואחת מאיתנו מגיע ל"צומת" משמעותית בחיים, בה הוא נדרש להפעיל שיקול דעת לגבי המשך אופי המגורים העצמאית שלו או של משפחתו. ברוב המכריע של המקרים, אנשים מתלבטים בין שני אופציות מגורים עיקריות: השכרת דירה או רכישת דירה.

תהליך קבלת ההחלטה מורכב ממספר משתנים, חלקם פיננסיים וחלקם קשורים להליכים פסיכולוגיים שכל אחד ואחת מאיתנו עובר במהלך לחייו, כגון: הצורך הבסיסי בקורת גג, הבטחת הביטחון הכלכלי ועוד. נטילת הלוואת משכנתא ויקיפדיה היא הדרך הנפוצה ביותר בדרך להגשת החלום הישראלי: וויתור על העברת דמי שכירות מדי חודש- ומימוש הכסף לצרכי החזר חודשיים במסגרת ההלוואה.

משכנתא ויקיפדיה היא מבוססת על שני סכומים עיקריים:

האחד: קרן ההלוואה אותה לוויתם במסגרת חוזה המשכנתא

והשנייה: סכום הריבית אותה תדרשו לשלם לאורך כל תקופת המשכנתא.

אחת שיטות הנפוצות ביותר לתשלום החזרי המשכנתא היא באמצעות לוח שפיצר- המרכז עבורכם את התשלומים החודשיים הקבועים אותם תדרשו לשלם לאורך התקופה. ברוב המקרים, בשנים הראשונות להחזר הלוואת משכנתא ויקיפדיה הרוב המוחלט של ההחזר מורכב משיעורי הריבית ולא מהחזר קרן ההלוואה.

יתרונות וחסרונות לכל אחת משיטות המגורים הנפוצות:

מגורים במסגרת שכירות: היתרונות הבולטים ביותר הם:  קבלת ההחלטה למעבר בין דירות, חוסר האחריות האישית בכל הנוגע להעמדת ביטוחי חיים וביטוח המבנה, אחריות קטנה (יחסית) בתחזוקת הבית ועוד. החסרונות הבולטים הם: אפשרויות פינוי על פי החלטת בעל הבית, שליטה נמוכה ומזערית בכל הקשור לעליית מחירי השכירות מעת לעת, חוסר יכולת לבנות הון עצמי משמעותי לאורך זמן וחוסר ביטחון כלכלי לעתיד לבוא.

מגורים במסגרת רכישת דירה: היתרונות הבולטים הם כמובן היכולת לבנות הון עצמי באמצעות נכס משלכם, חופש פעולה בכל הקשור לעיצוב הפנימי של הדירה, תחושת ביטחון ויציבות בחיים וביטחון עצמי ברמת ההישגיות והתפיסה הפסיכולוגית בחיים. החסרונות הבולטים הם: אפשרות איבוד הנכס במקרים של מוצקה כלכלית לאורך זמן, אחריות מקיפה על תנאי משכנתא ויקיפדיה והתנהלות מחייבת ואחראית יותר בחיים.

ממשלת ישראל מעניקה לכם מגוון נרחב של תמריצים במסגרת זכאות להלוואת משכנתא ויקיפדיה מכספי הסיוע של התקציב הממשלתי. אופציה זו מוענקת לכם במסגרת "משכנתא לזכאים" ובמידה וגם לכם לא היו קיימות זכויות בנכס מגורים מסוים, זה הזמן להגשים את החלום, לנטוש את דירות ההשכרה ולעבור לבית משלכם!

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות