מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » יועצי משכנתאות מומלצים בתל אביב- מדוע חשוב להשתמש בשירותיו של יועץ משכנתא מומחה באזור מגוריך?

יועצי משכנתאות מומלצים בתל אביב- מדוע חשוב להשתמש בשירותיו של יועץ משכנתא מומחה באזור מגוריך?

משכנתא היא החלטה כלכלית משמעותית עבור רובנו. לכן, היא מחייבת אותנו להשקעת זמן ומאמץ ולא פעם אף לפנות לעזרתם של בעלי מקצוע. כיום די ברור שחשוב להשתמש בשירותיו של יועץ משכנתא, בעיקר אם מדובר בהשקעה משמעותית עבורכם.

יועצי משכנתאות בתל אביב

כשאומרים על תל אביב שהיא בין הערים הכי יקרות בעולם למה הכוונה? מעבר לחיי היומיום, המשמעות היא שהנדל"ן בתל אביב יקר במיוחד. לנקודה זו משמעות חשובה במיוחד ולמה? כי די ברור שרובנו לא מסוגלים לעמוד במלוא התשלום עבור כל הנכס, וכי אנחנו לרוב נסמכים על לקיחת משכנתא מהבנק. הקאץ' האמיתי כאן הוא שככל שניקח משכנתא המהווה אחוז גדול יותר משווי הדירה, כך הריביות שיתלוו אליה יהיו גבוהות יותר. כלומר, לקיחת משכנתא בתל אביב כרוכה בהרבה מאוד כסף. כסף שתוכלו לחסוך חלק ממנו על ידי שימוש בשירותיהם של יועצי משכנתאות מומלצים.

השתדלו לבחור אם כן יועץ משכנתא שהוא איש מקצוע מהימן, וזיכרו שמאחר ולא מדובר בסכום כסף טריוויאלי לא כדאי לכם להסתמך על עצתו של חבר ילדות או אף עצתו של יועץ המשכנתאות בבנק למשכנתאות שלא תמיד ברורים לכם עד סוף מניעיו. לכו על מי שהוא בעל ידע בתחום הפיננסי ואשר זכה להמלצות מאנשים רבים, ושניסיונו מורה על כך שהוא היטיב עם אחרים בבחירת תמהיל המשכנתא הנכון.

עצה של יועץ משכנתא – מה בא קודם המשכנתא או הדירה

רובנו ממהרים למצוא את הדירה שתתאים לנו, בוחרים אותה לפי כיווני האוויר, המיקום שלה, גודל החדרים וכדומה. מעטים מאיתנו בודקים כמה באמת זה עשוי לעלות לנו, והאם בכלל יש לנו אפשרות לרכוש את הדירה הזו. אז מה בא קודם המשכנתא או הדירה? אם תשאלו לדעתם של יועצי משכנתאות מומלצים תמצאו שהם יאמרו לכם לברר לגבי המשכנתא שלכם קודם, ושכדאי שתבררו מהו מצבכם הפיננסי וכמה הון עצמי עומד לרשותכם כדי לרכוש דירה. בנוסף, מהו ההחזר החודשי שיתאים לכם.

יועצי משכנתאות בתל אביב יודעים לספר על מי שמצאו דירה, לקחו משכנתא וגילו שההחזר החודשי שלהם גבוה ממה שהם מסוגלים לעמוד בו. אחרים, מצאו עצמם מול שוקת שבורה כשהבנק סרב לתת להם משכנתא מאחר והם לא הצליחו לשכנע אותו כי הם יוכלו לעמוד בתנאי ההחזר של המשכנתא.

רכישת דירה להשקעה

אם ניקח בחשבון את העובדה שלא מעט מרוכשי הדירות בתל אביב עושים זאת לא רק למטרות מגורים, אלא גם למטרות השקעה, הרי שתכנון משכנתא נכון הוא חשוב מאוד במקרה הזה. כי הרעיון הוא לקחת נכס טוב וחזק שהוא בעל ערך רב, ואשר עשוי אף להשביח את שוויו במהלך השנים ולרכוש אותו. התוכנית היא לרוב לדאוג לכך שהשוכרים של הדירה יכסו את המשכנתא.

אבל כדי שהתוכנית תצליח עליכם לתכנן כראוי את הרכישה שלכם. במקרה הזה יועץ משכנתא יכול לסייע בבחירת המשכנתא הנכונה. זיכרו שאם מדובר בדירה נוספת שלכם הרי שהמשכנתא שתעמוד לרשותכם שונה מאחר והבנק יספק לכם אחוזי מימון אחרים, מה שאומר שההון העצמי  צריך להיות גבוה יותר.

 

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות