מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » יועץ משכנתא – מדוע אתם זקוקים ליועץ משכנתאות

יועץ משכנתא – מדוע אתם זקוקים ליועץ משכנתאות

למדובר במקצוע חדש יחסית בשוק העבודה שאט אט הולך וקונה לו שליטה משמעותית על תחום המשכנתאות, יועץ משכנתא. ולמרות העובדה שזהו מקצוע של העשור האחרון הרי שיש מי ששואלים את עצמם איך לא חשבנו על כך קודם לכן, בעוד שאחרים חשים כי הם יכלו בהחלט להסתדר בלעדיו. בכל מקרה זהו מקצוע לא ממש מוגדר, שאין עליו פיקוח או בקרה כלשהי. התמונה היא אם כן שאם אתם מחפשים אחר משכנתא תהיו מוצפים בהצעות רבות לסיוע מצידם של יועצי משכנתא. מה באמת חשוב לדעת על יועצי משכנתאות מומלצים, ואיך הם יכולים לסייע לכם לחסוך לא מעט כסף, הנה כל התשובות.

מה חשוב שתדעו לגבי יועצי משכנתאות

כאמור מאחר ומדובר במקצוע חדש יחסית, אך פופולארי מאוד, ואפשר למצוא יועצי משכנתאות לכל אורכה ורוחבה של המדינה, חשוב להדגיש אם כן כמה נקודות שיקלו עלייכם במציאת האדם המתאים.

ראשית, חפשו אחר מי שהוא איש מקצוע רציני, רצוי בעל ניסיון בתחום המשכנתאות. אם אפשרי אז מישהו שהוא רואה חשבון, כלכלן או עובד לשעבר בבנק למשכנתאות. הסיבה לכך שיש עדיפות לעובדי בנק לשעבר היא שהם יכולים לסייע לכם במניעת בירוקרטיה מיותרת, מאחר ויש להם קשרים עם האנשים המתאימים בבנק. הסיכוי שלהם הוא אם כן גבוה יותר בהשגת תנאים טובים יותר למשכנתא שלכם. בכל מקרה, דאגו לקבל על היועץ המלצות, ובררו מה הוא בדיוק סיפק ללקוחותיו, והאם הוא באמת בקיא בחומר.

וודאו שהיועץ שפניתם אליו הוא איכותי ונטול אינטרסים ושיקולים זרים. חשוב עבורכם שהוא יוכל לבנות לכם את תמהיל המשכנתא הנכון. כמובן, שככל שהמחוייבות שלכם תהיה גבוהה יותר הרי שתמהיל המשכנתא עשוי להיות משמעותי יותר. דאגו שייצג אתכם מול הבנק, ושימו לב כיצד הוא מתנהל מול הבנקים השונים. האם יש לו המלצה גורפת לעבוד עם בנק מסויים, או שלחילופין היא יכול לעבוד גם עם בנקים אחרים. כך תדעו שהוא חף מאינטרסים חיצוניים ושהוא אכן מייצג אתכם בלב שלם, ועושה את מלאכתו נאמנה.

חשוב כמובן שיהיה אסרטיבי ואנליטי, ובעל מוניטין טוב, התרשמו מהמלצות שתקבלו מלקוחות וגם מביקורות שיעלו לגביו בפורומים שונים הדנים בתחום השוואת המשכנתאות באינטרנט.

יועץ משכנתא – למה אתם זקוקים לאחד כזה

התשובה היא מאוד פשוטה. אם תחום הפיננסים אינו התחום שלכם, ואתם לא דואגים להתמקח מטבעכם על עמלות וריביות מול הבנק שבו אתם מנהלים את החשבון שלכם, כי אין לכם מושג צהוב לגבי העניין, אז כדאי שתחשבו על שכירתו של יועץ משכנתא פרטי. שימוש בשירותיו של זה משמעו חוסר צורך להתמודד עם מושגים פיננסים מסובכים שרובנו לא בקיאים בהם. בנוסף, לא פעם תגלו שמדובר בחסכון הן של כסף והן של זמן עבורכם. כי השגת משכנתא ראויה מהווה תהליך הכרוך בהתרוצצות בין הבנקים השונים, מילוי אניסופי של טפסים, הפסד של ימי עבודה, לעיתים התמקחות מול פקידי הבנק, ולבסוף צורך לחיות עם ההחלטות שקיבלתם בעת לקיחת המשכנתא. אם כל זה גדול וקשה לכם אתם בהחלט זקוקים לסיועם של יועצי משכנתאות מומלצים.

 

 

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות