מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » בלוג » יועץ משכנתא – חסכון או בזבוז של כסף ?

יועץ משכנתא – חסכון או בזבוז של כסף ?

תלוי.

תלוי אם זו משכנתא ראשונה או שנייה שלכם כך שיש לכם ניסיון כלשהו, מה התקציב שלכם לקניית הדירה כולל כל העלויות מסביב, כמה זמן יש לכם להשקיע בנושא ועוד.

היתרון הראשון ברור – יועץ משכנתא מכיר את תנאי השוק. לרוב יש לו גם קשרים בבנקים השונים כך שהוא יכול לעזור לכם לקבל הטבות בריבית או עמלות מופחתות. כל הטבה בריבית, אפילו הקטנה ביותר, יכולה לחסוך לכם עד אלפי שקלים בהחזרי הריבית החודשיים. גם בעלויות המופחתות אין לזלזל, למרות שהן לרוב משולמות בפעם אחת, מאחר והכסף שנחסך יכול לעזור לכם בקניית רהיטים לדירה, לדוגמא.

מצד שני, בגלל התחרות הקשה בשוק המשכנתאות, אתם יכולים להשיג תנאים טובים בבנקים בעצמכם, על ידי השוואת הצעות למשכנתאות  והפעלת לחץ. זה כמובן דורש מכם להקדיש זמן לפגישות עם מספר בנקים.

יתרון נוסף שיש ליועץ משכנתאות הוא היכולת שלו לעשות לכם סדר בכל המונחים הקשורים למשכנתאות ולעזור לכם להרכיב את תמהיל המשכנתא המתאים לכם ביותר.

מצד שני, כמות המידע שקיימת כיום ברשת היא כזו שמאפשרת לכם ללמוד את הנושא בעצמכם בצורה ברורה ויעילה, אם יש לכם את הזמן והמוטיבציה.

בכל הקשור להשגת והגשת הטפסים הדרושים, יועץ משכנתא יכול לחסוך לכם כאב ראש וטרטורים, מאחר וכל הניירת והבירוקרטיה הם חלק מתפקידו כיועץ.

מצד שני, תהליך מציאת יועץ המשכנתא הנכון עבורכם מתוך אלפי יועצי המשכנתא הקיימים בשוק דורש זמן והעלויות הגבוהות בדרך כלל הנלוות ללקיחת יועץ משכנתא עלולות להכביד על תקציב הדירה שלכם.

נשאר רק להחליט האם שווה לכם לקחת יועץ משכנתא או אולי כדאי לעשות את זה לבד.

מה דעתכם ?

 

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות