מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » יועץ משכנתאות » יועצי משכנתאות מומלצים בחיפה- יועץ משכנתאות בעיר מגוריך

יועצי משכנתאות מומלצים בחיפה- יועץ משכנתאות בעיר מגוריך

חיפה היא העיר השלישית בגודלה בארץ. היא נחשבת לבירת הצפון וניתן למצוא בה משרדי ממשלה ומוסדות שלטון שונים. מהבחינה הכלכלית חיפה נחשבת לעיר חזקה הנשענת על נמל, לצידם של מפעלי תעשייה רבים ובתי זיקוק. בנוסף, התפתח בה גם מרכז הייטק חשוב והיא גם עיר תיירותית. כל אלו יחד עם הקרבה לים, הרי הכרמל ואתרים היסטוריים ודתיים הפכו אותה לעיר מעניינת שכדאי להשקיע בה בנדל"ן. אולם, כדי לעשות זאת כראוי אתם חייבים להשתמש בשירותיו של איש מקצוע, יועץ משכנתאות בחיפה יכול לדאוג לכך שההשקעה שלכם תשתלם עבורכם.

יועצי משכנתאות מומלצים בחיפה יחסכו לכם כסף בהמשך

משכנתא, בין אם היא מיועדת לדירה להשקעה ובין אם היא לדירה הראשונה שלכם, היא כידוע אחת ההחלטות הפיננסיות הכבדות ביותר שתקבלו במהלך חייכם. היא גם התחייבות ארוכת טווח שיכולה להשפיע על איכות חייכם וחיי בני משפחתכם. לכן ייעוץ משכנתא שניתן על ידי יועץ משכנתאות בחיפה או בכל מקום אחר בארץ, יכול לחסוך לכם הרבה מאוד זמן, משאבים ומשא ומתן מול הבנק. אולם בסופו של דבר מדובר בעיקר בחיסכון משמעות בהחזר המשכנתא החודשי שתתבקשו להחזיר לבנק.

החיסכון במשכנתא יכול להתבטא בכמה מאות אלפי שקלים בסופו של דבר. מטרתו של יועץ המשכנתאות היא למצוא את תמהיל המשכנתא הנכון עבורכם, כך שגם התנאים וההחזר החודשי של יאפילו על חייכם ועל יכולותיכם הכלכליות.

יועץ משכנתאות בחיפה – השקעה מול דירה ראשונה

כאמור חיפה היא עיר שיש בה לא מעט נכסים להשקעה. הסיבה לכך שהיא הפכה למאוד פופולארית היא העובדה שבחיפה קיימות שתי אוניברסיטאות. הטכניון ואוניברסיטת חיפה. בשתי אלו קיים קהל סטודנטיאלי רב המחפש אחר פתרונות דיור. לכן, לא מעט מרוכשי הדירות בעיר מסתכלים עליהן כעל השקעה לעתיד, ובונים על הקהל הסטודנטיאלי הזה כמי שעשוי לשכור את הנכסים שלהם.

במקביל, תעשיית ההיי טק המתפתחת, מביאה אל העיר משתכנים חדשים המעוניינים להישאר בה. אלו הם רוכשיה של הדירה הראשונית, כלומר מי שעדיין לא רכשו דירה אבל מעוניינים לעשות זאת כעת. לכן אי אפשר להתעלם מכך שגם אלו וגם אלו חייבים לקחת משכנתא וכי שניהם זקוקים לשירותיהם של יועצי משכנתאות מומלצים.

במה יכול יועץ משכנתא לסייע לכם

ראשית, מדובר במי שיגן על האינטרס שלכם. למה הכוונה? כשאתם ניגשים לבנקים למשכנתאות אתם פוגשים בפקיד המשכנתאות שמטרתו היא למכור את המשכנתא הרווחית ביותר לבנק, כלומר הוא דואג לאינטרסים של הבנק.

הצבתו של יועץ משכנתא מולו מטרתה לדאוג לטובתכם כלקוח. יועץ משכנתאות בחיפה או בכל מקום אחר בארץ ידאג לכך שאתם תקבלו תמהיל משכנתא שמתאים לכם במיוחד, ושעלותה של המשכנתא, כלומר מה שתשלמו בפועל, תהיה נמוכה ככל האפשר.

יועץ משכנתא חיצוני לעומת זאת, הוא מי שנמצא שם עבור הלקוח. הוא זה שדואג שהלקוח יקבל תמהיל משכנתא שבאמת מתאים לו, ושעלות המשכנתא – קרי סכום הכסף שישולם בפועל מול סכום המשכנתא שנלקח – תהיה נמוכה ככל האפשר. עקרון זה, דרך אגב, תקף גם עבור נכסים שנקנים להשקעה והשכרה, והן עבור נכס שנקנה עבור דירה ראשונה.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות