מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » בלוג » הדירה שתמיד רציתם עם משכנתא חכמה

הדירה שתמיד רציתם עם משכנתא חכמה

אנו עדים לגל התייקרות של מחירי הדירות אחרי הסגרים והקורונה והביקוש להלוואת משכנתאות גדל מחודש לחודש והבנקים סופרים עסקאות מוצלחות בתחום המשכנתאות, אבל מה איתכם? האם גם לכם הייתה הלוואת משכנתא שיצאתם ממנה מרוצים? במאמר זה נדון על היבט המשכנתאות מכמה זוויות – השוואת משכנתאות, ייעוץ משכנתאות באזור תל אביב ומה זה משכנתא הפוכה?

הביקוש גדל ויוצר תנודה חיובית בלקיחת משכנתאות

למרות התלונות על יוקר המחייה גרף ההשקעות בלקיחת משכנתאות בישראל עולה מנוכח כמות עסקאות הנדל"ן אשר מציפים את הבנקים בבקשות להלוואת משכנתא מסוג כזה או אחר. כיום ניתן למצוא משכנתא לזוגות צעירים אשר עובדים בענף ההייטק שיש ברשותם יכולת לרכוש דירה בתל אביב ולשם כך נעזרו לפחות פעם אחת עם יועץ משכנתא תל אביב לטובת לקיחת משכנתא חכמה וחסכונית.

אחד התפקידים של יועץ משכנתא תל אביב הוא לבצע השוואת משכנתאות לטובת חיסכון לאורך השנים אותם צריך לשלם את הלוואת המשכנתא. יועץ מומחה יודע להשוות ולנתח בצורה נכונה את סוגי ההלוואה אשר מציעים הבנקים בישראל. כל בנק מציג את אחוזי הריבית בהתאם לכל מסלול שקיים כגון:

● הלוואת ריבית פריים

● הלוואת ריבית קבועה לא צמודה

● הלוואת ריבית משתנה צמודה

השוואת משכנתאות כתהליך חובה

אחת הנקודות המרכזיות בלקיחת משכנתא חסכונית ויעילה היא השוואת משכנתאות על ידי איש מקצוע מוסמך שיודע להתמודד עם התהליכים מול הבנקים ואינם חוששים להתמקח מולם כדי לקבל הלוואה ייחודית עבורכם. השוואת משכנתאות ע"י יועץ משכנתא תל אביב בקיא בשוק הנדל"ן התל אביבי הוא תהליך שאנו ממליצים עליו כחובה גם אם אתם בקיאים ומבינים את הנושא לעומקו.

האם ניתן להסתמך על מחשבון משכנתא באינטרנט?

המדיה והאינטרנט מציעים כלים למיניהם כגון מחשבון משכנתא כדי לחשב את העלויות והחזר הלוואה לאורך מספר איקס שנים. חשוב לציין מחשבונים אלה אינם בקיאים במצבכם הכלכלי ואינם יודעים להעריך סיכונים עתידיים, כך שבזמן שאתם נעזרים באחד מהכלים הקיימים ברשת קחו את הנושא בערבון מוגבל כדי לא לגרום לטעויות בלקיחת החלטות כאלה ואחרות בנוגע להלוואת משכנתא.

מה זה משכנתא הפוכה?

משכנתא הפוכה מתבצעת כאשר בעל הנכס מעוניין לגייס כספים לכל מטרה על ידי שיעבוד נכס שלו וכתוצאה מכך ניתן לקחת משכנתא הפוכה על דירה קיימת. זהו טרנד שיזמים צעירים מיישמים אותו לטובת השקעות מקבילות בתחום הנדל"ן וכך הם מגדילים את הרווחים העתידיים שלהם. יש לא מעט מקרים זוגות צעירים מקבלים בירושה מהוריהם וניגשים ליועץ משכנתא תל אביב על מנת לקבל הסבר מפורט על משכנתא הפוכה ומה האפשרויות העומדות לפניהם אל נוכח מצבם הכלכלי.

האסטרטגיה הכי יעילה במשכנתא הפוכה היא האפשרות לפרוע את החוב בכל נקודת זמן ללא תלות על הסכום שנשאר לשלם לבנק לטובת הלוואה. תהליכים אלה מתבצעים לרוב כאשר אין הוצאות מקבילות יתר על המידה והבנקים שמים דגש על כך. גם בתהליך של משכנתא הפוכה מתבצע בדיקה של השוואת משכנתאות עם הבנקים אשר עומדים לרשותנו בישראל ומנתונים מהשטח ניתן לקבל עסקאות חסכוניות ויעילות כיום בשוק הישראלי.

קצת נתונים כדי לעורר מוטיבציה

עליית מחירי הדיור השוק הישראלי מהווה שיח ציבורי נרחב הן בין האזרחים מהמעמד הבינוני והן מהאזרחים אשר חיים את תחום הנדל"ן מזה שנים ומשגשגים בושק זה. תרשו לנו להציג לכם קצת נתונים. הנתונים של סוף שנת 2021 מעידים על כך שמחירי הדירות עלו ב11% לעומת סוף שנת 2020 וכתוצאה מכך ניתחנו את הנתונים לפי מחוזות:

● מרכז – עליה של כ13%

● ירושלים והסביבה – עלייה של כ11.8%

● העיר תל אביב – עליה של 10.8%

● בירת הצפון, חיפה – עליה של 11.2%

● מחוז הדרום – עליה של כ 9%

סיכום

אם אתם קוראים מאמר זה כנראה שאתם לקראת תהליך מורכב מול הבנק שלכם בנושא הלוואת משכנתא. אחד הצעדים הראשונים שאנחנו ממליצים לכם ליישם הוא לקבל עזרה על ידי יועץ משכנתא תל אביב לטובת השוואת משכנתאות בצורה מקצועית וכתוצאה מכך יהיה קל להסתכל למציאות בעיניים ולהבין את סדר גודל של היכולות לשכם אל מול פריסת הלוואה מטעם הבנק. הלוואת משכנתא חשוב לבצע אותה עם מחשבה ולא בפזיזות, אל תמהרו לרוץ לפקידה שאתם כל כך אוהבים אותה בבנק, בואו נקרא לילד בשמו – המטרה שלה לקדם את האינטרסים של הנק שהם רווחים על ידי ריביות משכנתא ושאר סוגי ההלוואה.


כדי לקבל את השירות היעיל ביותר אתם מוזמנים להתייעץ עם חברים ולברר על יועץ משכנתא תל אביב אשר מכיר את העיר בצורה יסודית ויש לו קשרים עם נציגי בנק כאלה ואחרים. אל תשכחו לבצע השוואת משכנתאות בצורה יסודית ע"י גורם מוסמך.

 

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות