מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » בנקים למשכנתאות » פועלים משכנתאות

פועלים משכנתאות

בנק פועלים משכנתא מבית משכן – פועלים משכנתאות.

נטילת הלוואת משכנתא אינה פעולה שיש להקל בה ראש, שכן רכישת דירה הינה אחת מההוצאות הגדולות ביותר שאדם ממוצע יוציא בבת אחת בימי חייו. לדרך בה אנו בוחרים לתכנן את המשכנתא יש חשיבות תהומית, ובמידה ולא נתכנן אותה בצורה נכונה, ייתכן ונשקע בהחזרים שאין לנו יכולת לעמוד בהם, או לחילופין, שמכבידים עלינו בצורה כה משמעותית, שהם פוגעים באיכות חיינו. כמו במרבית הבנקים הגדולים, מציע בנק הפועלים משכנתא בריביות אטרקטיביות במיוחד, בעיקר מכיוון שבנקים גדולים יכולים לאפשר ללקוחות אחוזי ריביות נמוכים יותר. היום, יותר מבעבר, הבנקים חווים על בשרם את המלחמה על הורדת הריביות למשכנתאות, ולפיכך מציעה משכן, חטיבת המשכנתאות של בנק פועלים משכנתא במגוון מסלולים לבחירה, כאשר ההטבות והריביות משתנות, בהתחשב בפרמטרים האישיים של כל לקוח. לקוחות בנק הפועלים, יקבלו משכנתאות בריביות מועדפות וכן הטבות מהטבות שונות, במידה ויבחרו לקחת משכנתא דרך בנק הפועלים.

משכנתא בבנק הפועלים – אישור עקרוני מוקדם וקל ללקוחות הבנק.

מלבד ההטבות בריביות והטבות פיננסיות נוספות, מציע בנק הפועלים משכנתא במסלול ייחודי שנקרא זכאות פועלים. זכאות פועלים, הינה הלוואה הנכללת בתמהיל המשכנתא ומוצעת רק ללקוחות הבנק. ההלוואה שיכולה להוות עד כארבעים אחוז מהמשכנתא, או לחילופין סכום שאינו עולה על כמאה שלושים אלף שקלים, מעניקה את הסכום בריבית מועדפת הנקבעת פי מספר קריטריונים שנקבעו על ידי הבנק, תוך התחשבות בפרמטרים כגון היקף הפעילות הבנקאית של הלקוח, פיקדונות, חסכונות, כמות כרטיסי האשראי שלו, תקינות ההתנהלות הבנקאית של הלקוח, מספר הוראות הקבע בחשבונו, מהם ההתחייבויות העתידיות של הלקוח וכדומה.

משכנתא בבנק הפועלים – נגישות מלאה, אישורים מקדימים וניהול משכנתא מדוקדק.

בנק הפועלים מציע ללקוחותיו, מגוון רחב של כלים פיננסיים והטבות, שיקלו עליו טרם רכישת הדירה, בתקופת רכישת הדירה ולאחריה, כאשר אפילו בשלב האישור הראשוני, ניתנת עדיפות ללקוחות הבנק, אם כי ראוי לציין כי לקוחות חוץ בנקאיים מתקבלים גם הם בברכה, וניתנת להם האפשרות לקבל אישור עקרוני בקלות ובמהירות, מוצעים להם מחשבונים פיננסיים לבדיקת יכולת ההחזר ומעמידים בפניהם אפשרויות הלוואה נוספות שעשויות להוות השלמה להון העצמי למטרת קניית הדירה.

פועלים משכנתאות – ייעוץ וליווי אישי מיועץ משכנתאות.

לקוחות המעוניינים לקחת דרך בנק פועלים משכנתא, יוכלו ליהנות מליווי וייעוץ פרטני משפע של יועצי משכנתאות הנמצאים כמעט בכל סניף וזמינים ללקוחות כמעט כל אימת שיזדקקו להם. בהתחשב בעובדה כי לקיחת הלוואת משכנתא כרוכה בבירוקרטיה רבה, מילוי טפסים אינסופי, השוואות על השוואות של נתונים, מסלולים והלוואות, ייעוץ מיועץ משכנתאות הינה פריווילגיה המקלה משמעותית על חייהם של הלווים ומסייעת להם להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורם, ומבטיחה כי הם ייקחו את ההלוואה המתאימה להם ביותר, כאשר ההחזרים החודשיים מתאימים במדויק ככל האפשר ליכולת ההחזר שלהם הנוכחית כמו גם העתידית.

>> למעבר לאתר בנק הפועלים למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות