מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » בנקים למשכנתאות » פועלים משכנתאות

פועלים משכנתאות

בנק פועלים משכנתא מבית משכן – פועלים משכנתאות.

 

נטילת הלוואת משכנתא אינה פעולה שיש להקל בה ראש, שכן רכישת דירה הינה אחת מההוצאות הגדולות ביותר שאדם ממוצע יוציא בבת אחת בימי חייו. לדרך בה אנו בוחרים לתכנן את המשכנתא יש חשיבות תהומית, ובמידה ולא נתכנן אותה בצורה נכונה, ייתכן ונשקע בהחזרים שאין לנו יכולת לעמוד בהם, או לחילופין, שמכבידים עלינו בצורה כה משמעותית, שהם פוגעים באיכות חיינו. כמו במרבית הבנקים הגדולים, מציע בנק הפועלים משכנתא בריביות אטרקטיביות במיוחד, בעיקר מכיוון שבנקים גדולים יכולים לאפשר ללקוחות אחוזי ריביות נמוכים יותר. היום, יותר מבעבר, הבנקים חווים על בשרם את המלחמה על הורדת הריביות למשכנתאות, ולפיכך מציעה משכן, חטיבת המשכנתאות של בנק פועלים משכנתא במגוון מסלולים לבחירה, כאשר ההטבות והריביות משתנות, בהתחשב בפרמטרים האישיים של כל לקוח. לקוחות בנק הפועלים, יקבלו משכנתאות בריביות מועדפות וכן הטבות מהטבות שונות, במידה ויבחרו לקחת משכנתא דרך בנק הפועלים.

 

משכנתא בבנק הפועלים – אישור עקרוני מוקדם וקל ללקוחות הבנק.

 

מלבד ההטבות בריביות והטבות פיננסיות נוספות, מציע בנק הפועלים משכנתא במסלול ייחודי שנקרא זכאות פועלים. זכאות פועלים, הינה הלוואה הנכללת בתמהיל המשכנתא ומוצעת רק ללקוחות הבנק. ההלוואה שיכולה להוות עד כארבעים אחוז מהמשכנתא, או לחילופין סכום שאינו עולה על כמאה שלושים אלף שקלים, מעניקה את הסכום בריבית מועדפת הנקבעת פי מספר קריטריונים שנקבעו על ידי הבנק, תוך התחשבות בפרמטרים כגון היקף הפעילות הבנקאית של הלקוח, פיקדונות, חסכונות, כמות כרטיסי האשראי שלו, תקינות ההתנהלות הבנקאית של הלקוח, מספר הוראות הקבע בחשבונו, מהם ההתחייבויות העתידיות של הלקוח וכדומה.

 

משכנתא בבנק הפועלים – נגישות מלאה, אישורים מקדימים וניהול משכנתא מדוקדק.

 

בנק הפועלים מציע ללקוחותיו, מגוון רחב של כלים פיננסיים והטבות, שיקלו עליו טרם רכישת הדירה, בתקופת רכישת הדירה ולאחריה, כאשר אפילו בשלב האישור הראשוני, ניתנת עדיפות ללקוחות הבנק, אם כי ראוי לציין כי לקוחות חוץ בנקאיים מתקבלים גם הם בברכה, וניתנת להם האפשרות לקבל אישור עקרוני בקלות ובמהירות, מוצעים להם מחשבונים פיננסיים לבדיקת יכולת ההחזר ומעמידים בפניהם אפשרויות הלוואה נוספות שעשויות להוות השלמה להון העצמי למטרת קניית הדירה.

 

פועלים משכנתאות – ייעוץ וליווי אישי מיועץ משכנתאות.

 

לקוחות המעוניינים לקחת דרך בנק פועלים משכנתא, יוכלו ליהנות מליווי וייעוץ פרטני משפע של יועצי משכנתאות הנמצאים כמעט בכל סניף וזמינים ללקוחות כמעט כל אימת שיזדקקו להם. בהתחשב בעובדה כי לקיחת הלוואת משכנתא כרוכה בבירוקרטיה רבה, מילוי טפסים אינסופי, השוואות על השוואות שונים, מסלולים והלוואות, ייעוץ מיועץ משכנתאות הינה פריווילגיה המקלה משמעותית על חייהם של הלווים ומסייעת להם להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורם, ומבטיחה כי הם ייקחו את ההלוואה המתאימה להם ביותר, כאשר ההחזרים החודשיים מתאימים במדויק ככל האפשר ליכולת ההחזר שלהם הנוכחית כמו גם העתידית.

החשיבות של התאמת המשכנתא ללווה

 

בנק הפועלים משכנתא מציע, במסגרת הייעוץ והשירות לכל לקוח, גם את ההתאמה בין הלקוח ובין המשכנתא. במילים אחרות, אם אתם חושבים לפנות אל פועלים משכנתאות אך חוששים שאתם תצטערו להתאים את עצמכם למשכנתא ולא להפך, דעו שזה לא מדויק. היום זה כבר ברור לכולם שמשכנתא לא לוקחים, אלא מתכננים. כאמור, מדובר על הלוואה שנצטרך להחזיר על פני שנים רבות. לכן, אם ניתן, במסגרת מתן ייעוץ משכנתאות, לבחור את המסלול הנכון ביותר ללווה, מה טוב.

 

היתרונות של יועץ משכנתאות מוביל

 

אם אתם חושבים לפנות אל מוקד בנק הפועלים כדי לקבל מידע נוסף לגבי המשכנתאות האפשרויות, אל תהססו לעשות זאת. לא אחת הלווים מרגישים כאילו הבנק עושה להם טובה בכך שהוא מלווה להם את הכסף להגשמת החלום ולרכישת הדירה, אך בפועל זה לא כך. מגיע לכם, הלווים, לקבל יועץ משכנתאות מחירים הוגנים וליווי לכל אורך הדרך. לכן, בין אם מה שאתם מוטרדים ממנו היום זו השאלה כמה הון עצמי צריך למשכנתא ובין אם אתם בכלל חושבים על משכנתא הפוכה, יש משמעות לעזרת המומחים. אין ויכוח על כך שתוכלו לקרוא בכוחות עצמכם כל מה שתרצו על ריבית שנתית משכנתא ועל מושגים אחרים, אך בפועל, ייעוץ משכנתא הינו משמעותי ביותר.

 

מחזור משכנתא – האם זה כדאי?

 

 

אם אתם רוצים לבדוק, בין היתר, את האפשרות של מחזור משכנתא בנק הפועלים, טבעי שתרצו להבין גם דבר או שניים בנושא הזה. חשוב להבין שאומנם יש מקרים שבהם זה יכול להיות משתלם, אך כל מקרה חייב להיבדק לגופו. קראתם? ניסיתם ללמוד לבד ולא הבנתם אם זה כדאי לכם? בנק הפועלים שירות לקוחות מזמין אתכם ליצור עימו קשר. אין זה משנה אם אתם יודעים לאיזה סוג של שירות ועזרה אתם זקוקים או לא. חלק ממה שיעשו למענכם יועצי המשכנתאות, זה להבין איפה אתם נמצאים ומה היא בדיוק הדילמה שלכם. אנשים רבים שכבר פנו אל בנק הפועלים לצורך לקיחת משכנתא, ייעוץ או מחזור משכנתא יצאו מרוצים, אז למה שלא תצטרפו להצלחה? 

>> למעבר לאתר בנק הפועלים למשכנתאות

בנק הפועלים טלפון לפתיחת חשבון – לקוח חדש :  *2405

בנק הפועלים קביעת תור: *2407

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות