מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » בנקים למשכנתאות » בנק לאומי למשכנתאות

בנק לאומי למשכנתאות

בנק לאומי למשכנתאות- משכנתא ברמה אחרת

בנק לאומי למשכנתאות הינו אחד מהבנקים הגדולים בישראל המציע מסלולים ייחודיים למשכנתאות. עם העלייה במחירי הדירה, והוראות הנגיד, למתן עד שבעים אחוז בלבד מגובה הנכס, זוגות רבים מוצאים עצמם מתקשים לרכוש דירה. במיוחד בהתחשב בעובדה, כי זוג צעיר, ששניהם עובדים כשכירים, יתקשו בוודאי לגייס את ההון הראשוני לרכישת הדירה, ניתן למצוא בבנק לאומי למשכנתאות שלל פתרונות אשראי שיוכלו להקל על זוגות צעירים לרכוש את דירת חלומותיהם, תוך שימוש בהון העצמי המועט שלהם בצירוף הלוואות.

בנק לאומי– מציע ריביות מועדפות ויותר אפשרויות למסלולי משכנתא.

מכוח האינרציה, ככל שהבנק יותר גדול, כך גם כוח הקניה שלו. ויתרונם של בנקים גדולים הינו באפשרויות מתן המימון שלהם לכל מטרה, לרבות משכנתא. בנק לאומי למשכנתאות, בהיותו בנק גדול, יכול להרשות לעצמו, לפתוח בפני הלקוחות מגוון רחב של מסלולי משכנתא, כאשר ניתן לחלקם לתקופות שונות, ולווריאציות שונות של החזרים. כך שלמשל, זוג צעיר שצופה שיכולת ההחזר שלו תעלה בשנים הבאות, יכול לתכנן בעזרת אחד מיועצי המשכנתא המוכשרים, מסלול עם ריביות שיאפשרו לו ליהנות מהחזרים מצומצמים יחסית בשנים הראשונות שיגדלו בשנים שלאחר מכן יחד עם כוח ההחזר שלו.

בנק לאומי – שפע של כלים פיננסיים לתכנון ובדיקות ראשוניות.

תהליך קבלת המשכנתא מעולם לא היה קל יותר. בלאומי, מציעים שפע של כלים פיננסיים, שחלקם הגדול נגיש מהמחשב הפרטי של ביתכם, מבלי הצורך לבלות בתורים בבנק, או להתעכב שעות אצל יועץ משכנתאות. בקלות רבה, ניתן למצוא מידע רב באתר האינטרנט של בנק לאומי למשכנתאות, הסברים על מסלולי הלוואה, אפשרויות החזר, ואפילו לקבל אישור עקרוני למשכנתא אונליין. לאילו מביניכם שהם לקוחות בנק לאומי, יציע הבנק תנאים מועדפים, שעשויים לבוא לידי ביטוי בתנאי אשראי ואישור מוקדם דרך הבדיקה בסניף, קבלת כרטיס אשראי עם הטבות ייחודיות, או הלוואות נוספות לכל מטרה, אשר ישלימו את ההון הראשוני הנדרש לכם, ללא ערבים וללא בטחונות. תוכלו ליהנות גם ממחשבוני החזרים באתר, אפליקציות תכנון משכנתא לסלולארי ומגוון כלים שיקלו עליכם להחליט מהו מסלול המשכנתא הכדאי ביותר לכם.

בבנק לאומי למשכנתאות – כל פתרונות האשראי תחת קורת גג אחת.

יתרון משמעותי נוסף שמציע הבנק  ללקוחותיו, הינו מגוון פתרונות אשראי תחת קורת גג של בנק יציג וגדול אחד. במקרים מסוימים, נדרשים ללקוחות להם נדרשת משכנתא לרכישת נכס, הלוואות נוספות, על מנת להשלים את סכום הרכישה לנכס. במידה ואתם לקוחות בנק לאומי, תוכלו ליהנות מהלוואות בתנאים מועדפים לכל מטרה, ובכללותם, הלוואת שיוכלו לשמש כסכום גישור ראשוני לרכישת הנכס או לשימוש כחלק מההון העצמי שנדרשים רוכשי דירות להמציא. לעיתים קרובות, לקוחות המבקשים הלוואת משכנתא, רחוקים בסכומים קטנים יחסית, של כמה עשרות אלפי שקלים, מקבלת המשכנתא בכפוף להון העצמי, בבנק לאומי, הם יוכלו למצוא את הפתרון הדרוש להם.

>>  למעבר לאתר לאומי למשכנתאות לחץ כא

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות