מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » בנקים למשכנתאות – מה מציע בנק לאומי למשכנתאות

בנקים למשכנתאות – מה מציע בנק לאומי למשכנתאות

כשאתם מחפשים אחר בנקים למשכנתאות כדאי לכם לעשות סקר שוק קצר. בין השמות שבוודאי תיתקלו בהם נמצא גם בנק לאומי למשכנתאות שהוא הבנק השני בגודלו בארץ, ואשר חולש על נתח שוק רציני בתחום המשכנתא. אבל יש לשים לב לעובדה כי ישנם הבדלים משמעותיים במקרה של הבנק הזה בין ההצעות שלו ללקוחותיו לבין הריביות שהוא מציע למי שאינו לקוח לשלו. הנה סקירה קצרה על מה שיש לבנק לאומי למשכנתאות להציע לכם.

בנק לאומי למשכנתאות – הפריסה הרחבה ביותר בארץ

מבין הבנקים למשכנתאות בארץ זהו הבנק עם הפריסה הרחבה ביותר באופן יחסי. המשמעות היא שיש כאן יתרון משמעותי מאחר והנגישות של הבנק היא גבוהה, וזו באה לידי ביטוי באופן הטיפול המהיר שלו בכל בקשה שמוגשת לו.

יתרון נוסף של בנק לאומי למשכנתאות, הוא ההשקעה המסיבית של הבנק בשירותים דיגיטליים. בין היתר תוכלו לקבל דרכו משכנתא אונליין שתאפשר לכם להגיש בקשה למשכנתא וכמעט לא להגיע לסניף, אלא לנהל את הפגישות בזום. האתר של הבנק יתן לכם הערכה מהו סכום המשכנתא האפשרי ומהם ההחזרים החודשיים שלהם תדרשו. אתם תוכלו להעביר לבנק מסמכים רלוונטים אונליין ולקבל הצעות באמצעות הטלפון, ואילו ההגעה לסניף תעשה רק כדי לחתום על ההסכם.

 כלים דיגיטליים נוספים

 מדובר בבנק שלא קופא על השמרים בכל הקשור להיבטים טכנולוגיים. לכן, אחד האמצעים שהוא מעמיד לרשות לקוחותיו הוא אפליקציה המאפשרת להם לתכנן משכנתא. כמובן שיש לזכור שעדיין מדובר באפליקציה של הבנק, כך שלמרות הכל עדיף להסתמך על עצותיו של יועץ משכנתאות עצמאי משלכם, ופחות על האפליקציה.

גם בנקים למשכנתאות אחרים מנסים ללכת בעקבות הבנק הזה, אז כדאי לנסות ולבדוק מה להם יש להציע לפני שתחליטו.

איך לקבל ריבית סבירה בבנק לאומי למשכנתאות

יועץ המשכנתאות שלכם מן הסתם ירחיב על הנושא. אבל, הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לכם לדעת כשאתם ניגשים לבנק לאומי למשכנתאות לצורך קבלת משכנתא. האמצעי החשוב ביותר הוא אחוזי המימון. כלומר ככל שאתם לווים יותר כסף כך הריבית גדלה, כי מדובר בסיכון גבוה יותר עבור הבנק. כמו כן, בנק ישראל דורש מהבנקים הלימות הון. כלומר ככל שאחוזי המימון גבוהים יותר הבנק אמור להפריש סכום גבוה יותר לבנק ישראל.

בנוסף, הבנק מחשב את הנתונים הפיננסיים שלכם. ביניהם ניתן למנות את מקום העבודה, גובה ההכנסה החודשית, הוותק במקום העבודה, הלוואות נוספות, וכמובן מיקום וטיב הנכס וקיומם של נכסים נוספים. כל הנתונים הללו יקנו לבנק את הבטחון שתוכלו לעמוד בתנאי ההלוואה שביקשתם.

כמו-כן, חשוב מאוד לפתח יכולת מיקוח מול הבנק. זו יכולה להיות שלכם, או של יועץ המשכנתאות שבו אתם נעזרים לצורך העניין.

מה עוד צריך לדעת

כשמדובר במשכנתא דרך בנק לאומי הרי שישנו טווח רחב מאוד של ריביות. ההבדלים באים לידי ביטוי לעיתים אפילו בין הסניפים השונים. כדי להצליח חשוב מאוד שיעמוד לרשותכם יועץ משכנתאות מנוסה ומיומן. קבלת שירות מקצועי ממנו תתבטא במקרים רבים בחיסכון של עשרות אלפי שקלים, ותשפיע על רמת החיים שלכם בתקופת ההחזר.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות