מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » בנקים למשכנתאות

בנקים למשכנתאות

משא ומתן מול הבנקים למשכנתאות

משכנתא דיסקונט, משכנתא פועלים, משכנתא בנק לאומי וגופים בנקאיים אחרים המעמידים לרשותכם הלוואות משכנתא, הם בסופו של דבר, גופים פיננסיים המונעים מתוך צרכי רווח והפסד בכל עסקה אותה הם מבצעים.

התחרות בין הבנקים השונים בישראל מאפשרת לכם ליהנות ממגוון נרחב של מסלולי הלוואות לכל מטרה, החל מהלוואות לצרכי סגירת המינוס, דרך הלוואות לעסק, לחופשה או לכל מטרה, ועד להלוואות דיור ארוכות טווח במסגרת רכישת בית, קניית מגרש לבנייה, או לחילופין, שיפוץ מבנה המגורים הקיים.

נטילת משכנתא דיסקונט, כמו נטילת הלוואת משכנתא בבנקים אחרים, מתבססת לרוב הצעות הזהות אחת לשנייה. על מנת לקבל הצעה טובה להלוואת משכנתא דיסקונט או כל בנק אחר, תדרשו לקיים משא ומתן מול נציגי הבנקים למשכנתאות.

על מנת להפוך את המשא ומתן מול הבנקים לאפקטיבי, מומלץ לגבש מספר חלופות מהבנקים השונים, רק שימו לב לעובדה הבאה: הבנקים מחויבים לתנאי המשכנתא שהם העמידו לרשותכם רק למסגרת של 12 יום בלבד, דבר המחייב אתכם לפעול במהירות וביעילות בגיבוש החלופות השונות וניהול משא המתן.

שירות המשכנתאות של כל הבנקים, לרבות, משכנתא דיסקונט, משכנתא פועלים, משכנתא לאומי וכדומה, אינם כרוכים בתשלום או בתעריפי עמלות מכל סוג, ולכן אתם יכולים לגשש ולבחון כל הצעה בנפרד מבלי להיות מחויבים לאף אחד מהצדדים.

ניהול המשא ומתן מול הבנקים בעת העמדת הלוואת משכנתא אמור לסוב סביב הנושאים הבאים:

שיעור הריבית הנדרשת, גודל ההלוואה, בטוחות אותן דורש הבנק לצורך העמדת ההלוואה ועוד. את הליך המשא ומתן מול משכנתא דיסקונט, משכנתא פועלים, או כל בנק משכנתאות אחר, מומלץ לקיים רק בהליך האישור הסופי של חוזה המשכנתא.

טיפים לביצוע הליך משא ומתן אפקטיבי יותר:

1.       בחנו מספר חלופות בקרב הבנקים השונים

2.       קראו ואספו כמה שיותר מידע אודות תנאי ההלוואות השונים המוענקים על ידי הבנק אליו פניתם

3.       נהלו את המשא ומתן במתינות ובנעימות, תוך כדי הקשבה מרבית לנציג היושב מולכם

4.       אל תהססו לחשוף הטבות ותנאים שונים אותם קיבלתם בבנקים אחרים (ובצעו זאת רק כאשר אתם מרגישים שהצד השני מוכן לשמוע עליהם).

בהצלחה!

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות