מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות

משכנתא

מדריך משכנתא,השוואת משכנתאות
Home » בלוג » איפה הכי כדאי לעשות ביטוח משכנתא

איפה הכי כדאי לעשות ביטוח משכנתא

איפה הכי כדאי לעשות ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא הינו סעיף חובה בכל חוזה התקשרות ביניכם לבין הבנק בעת בקשה להעמדת הלוואת משכנתא. ביטוח משכנתא בנק לאומי, בנק פועלים, בנק דיסקונט, או בנקים למשכנתאות נוספים, מאפשרים לכם לרכוש פוליסת ביטוח ישירות מנציג משכנתא בנק לאומי או פועלים וכדומה, המטפל בהסדר העמדת חוזה המשכנתא שלכם.

עד לשנים האחרונות, רוב רוכשי הדירות ביצוע את ביטוחי המשכנתא דרך נציגי משכנתא בנק לאומי, פועלים, דיסקונט וכדומה, ובכך למעשה, קיבלו על עצמם התחייבויות לתשלומי ביטוח מבלי לבדוק חלופות נוספות בגופים פיננסיים וחברות ביטוח.

מהו ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא הינו סעיף המצורף לחוזה משכנתא בנק לאומי, בנק דיסקונט, או כל בנק משכנתאות בו אתם נוטלים את הלוואת המשכנתא. ביטוחי משכנתא מורכבים משתי פוליסות שונות:

ביטוח מבנה (נכס)- נועד להבטיח כיסוי במקרים שונים של נזקים ו/או פגיעות במבנה הדירה, לרבות, שריפה, רעידת אדמה, פגעי מזג אוויר, פיצוץ צנרת הדירה ו/או פיצוץ הנגרם מליקויים שונים במערכת החשמל/הגז ועלול להוביל לפגיעה במבנה.

ביטוח חיים – נועד להבטיח עמידה מלאה של הלווה אחר כל תשלומי החזר ההלוואה לבנק, גם במקרים בהם נוטל ההלוואה מאבד את כושר העבודה, או לחילופין, נפטר במהלך תקופת ההלוואה.

ביטוח משכנתא –איפה הכי כדאי לעשות?

 בעבר הלא רחוק, רוב ביטוחי המשכנתאות בוצעו על ידי נציגי  הבנקים במסגרת נטילת משכנתא בנק לאומי או בכל בנק אחר. המונופול הצרכני שהיה לרשות הבנקים אפשר להם לדרוש סכומים הגבוהים בהרבה משווי השוק, ולכן בוצעה רפורמה ממשלתית המאפשרת לכל אחד ואחת מכם לפנות אל חברות ביטוח וגופים פיננסיים נוספים לצרכי קבלת הצעת מחיר לפוליסת ביטוח לאורך תקופת המשכנתא.

הפוליסות השונות מורכבות ממגוון כיסויים והרחבות, לרבות, פגיעות צד ג' במתחם הדירה שלכם. כיום, שוק ביטוחי המשכנתא הינו שוק תחרותי המעודד הוזלת מחירים והטבות שונות ללקוחות כל הבנקים. גם אם אתם נוטלים משכנתא בנק לאומי, פועלים, דיסקונט או כל בנק אחר, אתם עדיין רשאים לבחון חלופות שונות ולקבל מספר הצעות מחיר בטרם תחתמו על פוליסת ביטוח המשכנתא!

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח משכנתא

בשליחת הודעה אני מאשר שקראתי ואישרתי את תנאי השימוש ואני מאשר קבלת הצעות ודיוור.

אנא מלא את פרטיך לשם קבלת סיוע ומידע מנציג מומחה למשכנתאות

פנייתך התקבלה. יועץ משכנתאות יחזור אליך בהקדם.
רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח משכנתא?

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית
לביטוח משכנתא מסוכן או חברת ביטוח למשכנתאות